Wesele zimą – najlepsze pomysły na oryginalne atrakcje

Większość wesel organizowanych jest wiosną oraz latem, głównie ze względu na sprzyjające warunki atmosferyczne. Nie oznacza to jednak, że tak ważne wydarzenie w życiu zakochanych nie może odbyć się podczas mroźnej zimy. Poznaj najlepsze pomysły na atrakcje podczas wesela, które zostało zaplanowane w okresie zimowym. Możesz mieć pewność, że uroczystość zorganizowana w tym czasie również będzie niezapomniana.

Zimowe atrakcje dla weselników

Doskonała zabawa podczas wesela to aspekt kluczowy, który wpływa nie tylko na zadowolenie nowożeńców, ale i wszystkich weselników. Właśnie dlatego, w ramach urozmaicenia tanecznych pląsów na parkiecie i wspólnego biesiadowania przy suto zastawionym stole, tradycją stało się już organizowanie dodatkowych atrakcji. Trzeba przyznać, że zima stwarza do tego wręcz wyśmienite warunki.

Co warto zorganizować dla gości weselnych podczas wesela, które odbywa się zimą? Profesjonalni wedding plannerzy potwierdzają, że coraz częściej nowożeńców i wszystkich biesiadników zaskakuje atrakcja w postaci kuligu okazałymi saniami. Co więcej, już sam podjazd pary młodej pod kościół a później pod salę weselną karetą rodem z Królowej Śniegu może być jakże oryginalnym akcentem.

Kolejne pomysły na weselne atrakcje zimą to lodowe rzeźby ustawione zarówno na dziedzińcu, jak i na sali, w której odbywa się cała uroczystość. W tej nietuzinkowej odsłonie z niektórych rzeźb może płynąć wódka na wesele, co na pewno spotka się z wielką aprobatą zaproszonych.

Z tych bardziej tradycyjnych atrakcji, które bez problemu udaje się zorganizować również w trakcie mroźnej zimy, można wymieni, chociażby pokaz sztucznych ogni, ognisko, czy pokaz z wykorzystaniem laserów lub miotacza ognia.

Zimowa sceneria sali weselnej

Zimowy, jakże przytulny klimat z powodzeniem można zaakcentować, uwzględniając wystrój sali weselnej. Sztuczny śnieg, sople lodu, girlandy migoczących niczym gwiazdy na niebie światełek, do tego śnieżnobiałe, połyskujące lub srebrne ozdoby — takie dekoracje pozwolą jeszcze lepiej poczuć zimową atmosferę i to w tym pozytywnym wydaniu.

Atrakcje na sali weselnej

Bez względu na porę roku i tak większość atrakcji odbywa się na sali weselnej. Tradycyjne oczepiny nie są już wyjątkiem. Dzisiaj na wielu weselach standardem jest fotobudka, drink-bar, w którym króluje nie tylko polska wódka na wesele, ale również oryginalne koktajle (na pewno doskonale sprawdzi się nasze ukochane Negroni w roli aperitivo). czy tzw. wiejski stół. Weselników zaskoczy na pewno pokaz tańca profesjonalnych tancerzy czy sztuczki wykonywane przez magika. Atrakcje weselne są różnorodne, a wiele zależy przede wszystkim od wyobraźni organizatorów i indywidualnych preferencji nowożeńców.

Jedno jest pewne, zima nie jest żadną przeszkodą, aby móc zorganizować wymarzone wesele, a niskie temperatury na pewno nie popsują zabawy. Wystarczy tylko odpowiednio wykorzystać tę wyjątkową atmosferę z białym puchem w roli głównej.

Blisko
Your custom text © Copyright 2020. All rights reserved.
Blisko